Kompanije CLAAS, AgXeed i Amazone udružili su snage i napravili "multi-brend", partnerstvo za veću efikasnost u poljoprivrednim poslovima.
Nedostatak kvalifikovane radne snage u mnogim delovima sveta glavni je faktor koji pokreće razvoj visoko automatizovane i autonomne tehnologije u industriji i poljoprivredi. Cilj ove "multi" kompanije nije da zameni kvalifikovane radnike, nego da ih oslobodi za neke zahtevnije zadatke, posebno u špicu sezone.
Ovogodišnja žetva žitarica u centralnoj i severnoj Evropi je dobar primer. Vršidba, zaoravanje strništa, primarna obrada, naknadna setva nekih useva, moralo je da se obavlja istovremeno i zbog kašnjenja žetve zbog vremenskih prilika, kvalifikovani radnici nisu bili dostupni.
Zbog toga, ove tehnologije omogućavaju upravljanje i postizanje optimalnih rezultata u budućnosti sa manje iskusnim radnicima. Međutim, dalja automatizacija poljoprivrednih procesa zahteva još bližu saradnju između proizvođača traktora, transportnih vozila s jedne strane i priključaka s druge strane. Zato su se ove tri kompanije udružile i već neko vreme rade zajedno na terenu kako bi uspostavili 3A naprednu automatizaciju i autonomiju.