Zadnje aktivnosti

Poslednje aktivnosti korisnika mogu videti samo registrovani korisnici.

Online korisnici

Online korisnike Agrokluba mogu videti samo registrovani korisnici.
Za kompletne funkcionalnosti ovih servisa, prijavi se.

Promo

  • Mehanizacija Trgomen
  • 21.05.2025. 09:00

Traktor Lovol 1654 nagrađen zlatnom medaljom na Poljoprivrednom sajmu

Na štandu Mehanizacije Trgomen prikazana su još tri noviteta - traktor Lovol P5160 koji pleni moćnim dizajnom, voćarski traktor Lovol F4100 i Lovol kombajn GM100 - nova, poboljšana verzija.

Traktor Lovol 1654 nagrađen zlatnom medaljom na Poljoprivrednom sajmu
Foto: Dinka Bogunović
  • 282
  • 0
  • 0

Traktor Lovol 1654 nagrađen je zlatnom medaljom na 92. Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu, a upravo ovde ima i svoju premijeru u Srbiji. Osim ovog modela, na štandu Mehanizacije Trgomen prikazana su još tri noviteta - traktor Lovol P5160 koji pleni moćnim dizajnom, voćarski traktor Lovol F4100 i Lovol kombajn GM100 PRO MAX - nova, poboljšana verzija.

"Nagrađeni model je jačine 165 KS, reč je o četvrtoj generaciji traktora, čista mehanika, šest cilindara. Premijerno ga predstavljamo upravo ovde na sajmu", kaže nam Jovan Ristić, menadžer prodaje Mehanizacije Trgomen, kompanije koja je zastupnik i generalni uvoznik brenda Lovol za naše tržište, a deo modela se sklapa u Srbiji.

Sajamska cena nagrađenog modela Lovol 1654 je 56.500 evra (sa PDV- om). Ipak, tu su i ostali atraktivni modeli koji su već osvojili naše njive. Pažnju mnogobrojnih posetilaca ovogodišnjeg sajma privlači i model P5160 sa cenom od 64.500 evra (sa PDV- om), a u svakom trenutku neko prilazi da ga "odmeri", pita za specifikacije ili da se fotografiše.

Lovol P5160
Atraktivni model P5160 privlači veliku pažnju na sajmu

"On je snage 160 konja, potpuno je zastupljena elektronika, ništa nije mehanički."

I voćarski traktor i kombajn

Za one koji traže kompaktan i prilagodljiv voćarski model traktora, novitet na sajmu je model Lovol F4100, po ceni od 38.500 evra (sa PDV-om).

"Reč je o čistoj elektronici, sa prednjom hidraulikom, prednjim vratilom, kabina sa nadpritiskom", pojašnjava Ristić.

Prvi put kod nas, upravo na Poljoprivrednom sajmu predstavljen je i kombajn Lovol GM100 PRO MAX.

Kombajn Lovol GM100 PRO MAX
Sve što prethodni GM100 nije imao, GM 100 PRO MAX ima

"Novi je model u pitanju, poboljšan, sve što prethodni GM100 nije imao, on ima", ističe naš sagovornik, dodajući da su novitet kod njih i plugovi italijanskog premijum brenda Nardi.

Posetite štand Mehanizacije Trgomen do 22. maja na Novosadskom sajmu!


Foto prilog


Tagovi

Lovol 1654 Mehanizacija Trgomen Jovan Ristić Lovol P5160 Lovol F4100 Lovol kombajn GM100


Autorka

Dinka Bogunović

Više [+]

Diplomirana novinarka, zaljubljena u pisanu reč. Trudi se da bude dorasla novinarskom postulatu: "Rečima usko, a mislima široko".


Partner

Mehanizacija Trgomen

Dositeja Obradovića 79, 36212 Kraljevo, Srbija
tel: +381 36 862 438, e-mail: office@trgomen.com web: https://www.mehanizacija-trgomen.com/