Raspisan natječaj za dva Tehničara u servisu (m/ž)

Kontaktiraj

Novocommerce International d.o.o.

Kontakt - Novocommerce International d.o.o.

Jablanova 16, Osijek
tel: 031/297-341
fax: 031/297-337

pogledaj sve oglase partnera

Cena: na upit

Opis

Zbog povećanog obujma posla Novocommerce International d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto Tehničar u servisu na području Brodsko-posavske i Virovitičko–podravske županije (m/ž).

Opis radnog mjesta:

Obavljanje dijagnostike i otklanjanje neispravnosti na mehanizaciji za brendove koje zastupamo.

Osnovni zadaci uključuju:

Obavljanje podešavanja prije isporuke na novoj i rabljenoj mehanizaciji
Obavljanje dijagnostike i popravaka poljoprivredne mehanizacije.
Sudjelovanje na certificiranim trening programima potrebnim za razvoj znanja i vještina

Od kandidata očekujemo:

SSS – autoelektričar / elektrotehničar /mehaničar polj. mehanizacije
Minimalno godinu dana iskustva u obavljanju servisnih popravaka – prednost kandidatima s iskustvom s popravcima poljoprivredne mehanizacije
Poznavanje mehaničkih, električnih i hidrauličnih sistema, korištenih u poljoprivrednoj mehanizaciji
Vozačka dozvola B kategoriju
Sposobnost rada u timskom okruženju
Poznavanje engleskog jezika
Mjesto rada:  Brodsko–posavska i Virovitičko–podravska županija

Nudimo:

Rad u renomiranoj internacionalnoj kompaniji
Radni odnos na neodređeno uz probni rok
Dinamično i kreativno radno mjesto
Rad u timu izuzetnih stručnjaka
Priliku za osobni razvoj i profesionalni napredak
Stimulativno radno okruženje

Svoje životopise i zamolbe pošaljite klikom na ovaj link: Prijavi se za posao!

Info

Kategorija: Radna mesta
Vrsta oglasa: Ponuda
Država: Hrvatska
Datum objave oglasa: pre 4 meseca
Pregleda: 255
Šifra oglasa: 41477

Predaj oglas

Klikni i besplatno predaj do 5 oglasa u Agroklub poljoprivredni oglasnik! Predaj oglas