Na uručenje je došao u pratnji brata, oca i dede – tri generacije domaćinske podrške, koje su zajedno s njim podelile trenutak kada je i zvanično postao vlasnik moćne zelene mašine
Novosađanin Vukašin Kurbalija, srećni dobitnik traktora John Deere 5045D na nedavno završenom novosadskom 92. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu, zvanično je preuzeo ključeve ovog četvorotočkaša. Ova vredna nagrada svečano mu je uručena u petak (30. maj) u sedištu Kompanije KITE DOO na Čeneju.
Vukašin je na uručenje došao u pratnji brata, oca i dede – tri generacije domaćinske podrške, koje su zajedno s njim podelile trenutak kada je i zvanično postao vlasnik moćne zelene mašine.
Ključeve traktora uručio mu je izvršni direktor kompanije KITE DOO Đorđe Mišković, u prisustvu generalnog direktora Novosadskog sajma Slobodana Cvetkovića.
Novosađanin Vukašin Kurbalija imao najviše sreće na sajmu - dobio je traktor John Deere 5045D!
"Dodela ove nagrade deo je dugogodišnje saradnje Novosadskog sajma i Kompanije KITE DOO, koja na ovaj način nagrađuje posetioce i učesnike najveće poljoprivredne manifestacije u regionu, događaja, koji svake godine okuplja posetioce i partnere iz zemlje i inostranstva", saopštio je Novosadski sajam.
Vidimo se sledeće godine na sajmu!
Tagovi
Autorka
Partner
Novi Sad,
Srbija
e-mail: info@sajam.net
web: http://www.sajam.net