Pretraživanje tekstova
U Beogradu će 12-14. oktobra, u halama Beogradskog sajma, biti održan sajam ekologije i zaštite životne sredine "Ecofair 2016".
U Beogradu će 12-14. oktobra, u halama Beogradskog sajma, biti održan sajam ekologije i zaštite životne sredine "Ecofair 2016". Prethodni sajam, održan u oktobru prošle godine, doveo je su u interakciju 150 izlagača iz Srbije i inostranstva sa više od 7.000 domaćih i inostranih poslovnih posetilaca.
Manifestacija se održava pod pokroviteljstvom Ministarstva rudarstva i energetike Republike Srbije i Ministarstva poljoprivrede i zaštite životne sredine Republike Srbije. Sajam Ecofair 2016 je jedinstvena priliku da se na jednom mestu, kroz interakciju svih subjekata u sistemu zaštite životne sredine: institucija, proizvođača, distributera, investitora i stručne javnosti, zajednički sagledaju smernice daljeg razvoja ove oblasti koja, između ostalog, treba da značajno poveća uposlenost domaće privrede i povećanje broja radnih mesta.
Izvor: http://energetika-ekologija.talkb2b.net
Foto Facebook: Beogradski sajam-zvanična strana
Tagovi
Ecofair Beograd Srbija Ekologija Energetika Sajam Zaštita životne sredine
Autor
Više [+]
Marinko je profesor književnosti s višegodišnjim novinarskim iskustvom u elektronskim medijima. Naročito je zainteresovan za teme i zbivanja u agraru, a zamenik je urednika na Agroklubu.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentariši!