Još jedan Sajam poljoprivrede u Novom Sadu je iza nas, a utisci se još sabiraju! ✨
Tokom svih dana sajma, štand Mehanizacije Trgomen bio je mesto susreta, razgovora, novih poznanstava i velikog interesovanja za LOVOL traktore. 🚜
Posebnu pažnju privukli su novi modeli, za koje je interesovanje bilo zaista neverovatno, a posebno nam je drago što ste nam poklonili svoje poverenje (neki i višetruko 🙂) i što je veliki broj mašina pronašao svoje nove domaćine. 💪
Hvala svima koji su nas posetili, izdvojili vreme da se upoznamo, razmenimo iskustva i budu deo sjajne atmosfere koju ćemo dugo pamtiti.
Vidimo se ponovo!
Foto: Mehanizacija Trgomen