Kontakt - Biofor System d.o.o.
Biofor System d.o.o
Banatska 13
11080 Zemun
Telefon: 065 202 39 01
Facebook
Instagram
Youtube
Cena: na upit
Opis
Biofor Soya - tresetni preparat - poboljšani nitragin.
Inokulacija semena soje je obavezna agrotehnička mera kojom se pospešuje prirodna sposobnost soje da u simbiozi sa zemljišnim bakterijama vrši obogaćivanje zemljišta azotom.
Biofor Soya sadrži Bradyrhizobium japonicum - osnova za stvaranje većeg broja kvržica i bolje snabdevanje soje azotom.
Biofor Soya je obogaćen sa još 3 soja bakterija koji pospešuju slobodnu azotofiksaciju, mobilizaciju fosfora i kalijuma
Zemljište ima ogroman "rezervoar" atmosferskog azota koji se azotofiksacijom prevodi u mineralni oblik pristupačan biljci. Količina azota koji se na ovaj način obezbeđuje biljci podmiruje do 70% potrebe soje za azotom. Radi pospešivanja snabdevanja soje P i K u Biofor Soya su uključene bakterije mobilizatori fosfora i kalijuma iz mineralnog đubriva i organskih ostataka.
Dodatni efekti delovanja:
300 g – tretman semena soje za setvu 1 ha. Sadržaj kesice (300 g) razmutiti u pola litre vode. Tako pripremljenu smesu pomešati sa 100 kg semena soje. Tretman izvršiti na dan setve.
Info
Kategorija: | Zaštitna sredstva i đubriva |
Vrsta oglasa: | Ponuda |
Cena: | na upit |
Država: | Srbija |
Datum objave oglasa: | 07.05.2017. |
Datum izmene oglasa: | 31.01.2025. |
Pregleda: | 16334 |
Šifra oglasa: | 33827 |
Izdvojeni oglasi