Pretraživanje tekstova
Udruženje Pčelara Vrbas organizuje u subotu, 19. oktobra, osmi po redu Festival meda, koji će se održati na Trgu Nikole Pašića, u centru Vrbasa. Festival počinje od 8 i traje do 15 sati.
Udruženje Pčelara Vrbas organizuje u subotu, 19. oktobra, osmi po redu Festival meda, koji će se održati na Trgu Nikole Pašića, u centru Vrbasa. Festival počinje od 8 i traje do 15 sati.
Pored prodajne izložbe meda i pčelarskih proizvoda, manifestacija će biti propraćena i bogatim kultuno umetničkim programom. Takođe, pčelari će moći da vide i izloženu pčelarsku opremu, kao i vosak koji će moći da zamene.
Programom je predviđen u 12 sati obilazak i ocenjivanje uređenosti ponude proizvoda i generalni izgled štandova. Nakon toga sledi proglašenje pobednika najlepšeg štanda, a onda i druženje, kao i razmena iskustava izlagača i gostiju festivala.
Organizator festivala meda je Udruženje pčelara Vrbas, a koorganizatori su Pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu, Opština Vrbas, Kulturni centar Vrbas, OŠ "Bratstvo jedinstvo", Turistička organizacija opštine Vrbas, KPD "Karpati", Gradski muzej Vrbas i Etno grupa "Avaz".
Tagovi
Festival meda Osmi festival meda Pčelarska oprema Iskustva izlagača Centar Vrbasa
Autor
Više [+]
Ivana Živanić, dipl.ing-master poljoprivrede, rado istražuje aktuelnosti u poljoprivredi. Pristalica zdrave i bezbedne hrane.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentariši!
Ovaj samohodni malčer AMD R80 na sajmu u Novom Sadu nudi tvrtka Agrostandard po cijeni od 3000EUR-a + PDV. Radnog zahvata 80cm snage 12 konja #NovosadskiSajam
Damir Senjan
pre 2 nedelje
Sve inače kreče u tom smjeru na đojstik, ja sam gledao več ima i traktora, u principu sve. Samo sjediš i iz hladovine upravljaš. Sve inače kreče u tom smjeru na đojstik, ja sam gledao več ima i traktora, u principu sve. Samo sjediš i iz hladovine upravljaš.